Bursa Beton
444 16 22          info@bursabeton.com.tr          BANKA HESAP NUMARALARIMIZ
BAYİ / MÜŞTERİ GİRİŞİ
TR
BAYİ / MÜŞTERİ GİRİŞİ
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK FAALİYETLERİMİZ SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK FAALİYETLERİMİZ
Anasayfa       Sürdürülebilirlik       Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz
Şirket olarak kurumsal vatandaş olmanın sosyal sorumluluğunu hissediyoruz. Sadece finansal anlamda başarılı olmanın, geleceğin rekabetçi koşullarında yeterli olamayacağına inanıyoruz. Yaşadığımız toplumun bir parçası olduğumuzu ve bu topluma karşı sorumlu olduğumuzu biliyoruz.
 
Sürdürülebilirlik anlayışının, Şirketimiz iş süreçlerinin doğal bir parçası olmasını hedefliyoruz. Bu amaçla Şirketimizde 2016 yılında ilk kez “Sürdürülebilirlik” komitesi kurulmuştur. İçerisinde farklı birimlerden çalışanların bulunduğu gönüllülüğe dayalı bu komitenin amacı öncelikle şirketin sürdürülebilirlik performansının geliştirilmesi için proje ve önerilerde bulunmak, şirket çalışanlarında “sürdürülebilirlik” bilinci oluşturmak, sürdürülebilirliği şirketimizin kültürü haline getirmektir.

Bursa Beton olarak, çevresel, ekonomik ve sosyal faaliyetlerimizi sürdürülebilirlik için bir bütün olarak değerlendiriyoruz. Stratejik planlarımızı, kalite, İSG, çevre yönetim sistemleri politikalarımızı belirlerken sürdürülebilirlik konularını dikkate alıyoruz.