Bursa Beton
444 16 22          info@bursabeton.com.tr          BANKA HESAP NUMARALARIMIZ
BAYİ / MÜŞTERİ GİRİŞİ
TR
BAYİ / MÜŞTERİ GİRİŞİ
HAKKIMIZDA HAKKIMIZDA
Anasayfa       Kurumsal       Hakkımızda
Şirket, hazır beton üretimine 1986 yılında Bursa Çimento Fabrikası A.Ş. fabrika sahasında kurulan, kuru sistem bir beton santraliyle. 12.150 metreküp beton satışı gerçekleştirdiği ilk yılında, ürününün müşterilerine ulaştırılması, araç parkında bulunan 2 adet mobil beton pompası ve 10 adet transmikser ile gerçekleşmiştir. 1989 yılında Şirket, Bursa Çimento Fabrikası bünyesinden ayrılıp, Çimento Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. ünvanıyla yoluna devam etmiştir. 1997 yılında ise Şirketin adı Bursa Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak değiştirilmiştir.
 
Bursa Beton A.Ş., hazır beton sektöründe güven, istikrar, kalite politikası ekseninde katma değeri yüksek üretim ve hizmet faaliyeti anlayışı ile hazır beton üretiminde, teknoloji ve kalite anlamında önemli başarılara imza atmıştır.

Beton endüstrisindeki gelişmelere öncülük etmeye devam eden Bursa Beton; kuruluşundan bu yana geçen 35 yılda üretim hacminde kesintisiz bir artış trendi izleyerek 40 milyon metreküpü aşan hazır beton üretimi gerçekleştirmiştir.

Ülke genelindeki büyümesini ve coğrafi yayılımını dengeli biçimde sürdüren Bursa Beton'un bugün; Bursa, Kütahya, Yalova ve Bandırma illerinde 15 farklı lokasyonda kurulu tam otomasyonlu 19 beton santrali, günlük 18.000 m3 üretim kapasitesi ile güçlü araç parkı, yeni tesis teknolojisi, çevreci yaklaşımı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktayız..

Yenilikçi bakış açısıyla yürüttüğü Ar-Ge çalışmaları ile marka değerini geliştirmeye yönelik yatırımlar yapmaya devam etmekteolan Bursa Beton, hazır beton sektöründe uzun ömürlü ve kaliteli beton üretimi bilinci konusunda öncü duruşuyla inşaat sektöründe mega projelere çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Teknolojinin getirdiği olanakları en verimli şekilde kullanarak, nitelikli insan kaynağı oluşturarak, ar-ge ile sürekli gelişime ve koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklanarak, hazır beton sektöründe uzun ömürlü beton üretimi ve kaliteli hizmet sunumu ile sektörün öncüsüyüz.

Tüketiciye yüksek kaliteli beton sunmaktan ve bu sayede hem ülkemizin yapı kalitesine hem de deprem riskinin azalmasına katkıda bulunmaktan da mutluyuz.

Toplumsal sorumluluklarımızın gereklerini hevesle ve ciddiyetle yerine getiriyor, çalışanlarımızı çok yönlü eğitim ve sosyal etkinliklerle geleceğe hazırlıyor, planlı ve istikrarlı büyümemizi sektörümüze de ilham verecek şekilde sürdürüyoruz.

Topluma, ekonomiye, çevreye değer katan, güvenilir yapılar inşa edilebilsin diye işin harcına kalite katan bir marka olarak hayatın temelinde yer almak en önemli misyonumuz.