DBS ve Sanal POS Çalıştığımız Bankalar
Bursa Beton
444 16 22          info@bursabeton.com.tr          BANKA HESAP NUMARALARIMIZ
BAYİ / MÜŞTERİ GİRİŞİ
TR
BAYİ / MÜŞTERİ GİRİŞİ
Müşterilerimizi önemsiyoruz. Türkiye'nin önde gelen markalarının hayallerini inşa etmekten gurur duyuyoruz.
Evke Yapı
Sınav Eğitim Kurumları
BursaRay
Eroğlu Holding
Erginevler
Sütaş
Sinpaş GYO
Ali Bostancı İnşaat
Temsa
Atış Yapı
Bursa Büyükşehir Belediyesi
Rönesans Holding
Tümünü Görüntüle
444 16 22 SİPARİŞ VE 
BİLGİ HATTI
Müşteri Anketleri Anketleri görüntülemek için tıklayın!
Bursa Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. Beton endüstrisindeki gelişmelere öncülük etmeye devam eden Bursa Beton; 30 yılı aşkın deneyimi ile üretim hacminde kesintisiz bir artış trendi izleyerek 40 milyon metreküp hazır beton üretimi gerçekleştirmiştir. Bursa Beton hazır beton sektöründe köklü bir geçmişe sahip olmanın tecrübesi ışığında, değişmek, gelişmek, yeni beklentilere ve olası yeni ihtiyaçlara yönelik nitelikli ürün fikirleri geliştirmeye yönelik çalışmalarını her zaman sürdürmektedir.

Yenilikçi bakış açısıyla yürüttüğü Ar-Ge çalışmaları ile marka değerini geliştirmeye yönelik yatırımlar yapmaya devam etmekte olan Bursa Beton, hazır beton sektöründe uzun ömürlü ve kaliteli beton üretimi bilinci konusunda öncü duruşuyla inşaat sektöründe mega projelere çözüm ortaklığı sunmaktadır. Ülke genelindeki büyümesini ve coğrafi yayılımını dengeli biçimde sürdüren Bursa Beton ’un; Bursa, Kütahya, Yalova ve Bandırma’da kurulu 15 tesiste, tam otomasyonlu 19 beton santrali mevcuttur. Günlük 18.000 metreküp üretim kapasitesine sahip olan şirketimiz, güçlü filo ağı ile ile gerektiğinde 24 saat kesintisiz hizmet verebilmektedir.
ÜRÜNLER
 • HAZIRBETONHAZIR BETONBursa Beton uzman kadrosu ile TS-EN 206 hazır beton standartlarında belirtilen tüm beton sınıflarını bilgisayar kontrollü otomatik santrallerde üretmektedir.
 • AGREGAÜRÜNLERİAGREGA ÜRÜNLERİBeton bünyesinde farklı orijinlerde malzemeleri bulunduran, kullanım alanı oldukça geniş olan kompozit yapı malzemesidir.
 • BETONYOLLARBETON YOLLARSilindirle Sıkıştırılmış Beton (SSB) birçok yol inşası için ekonomik ve hızlı bir çözümdür.
 • ÇETONENDÜSTRİYELÇETON ENDÜSTRİYELBu tip betonların ortak özellikleri yüksek yük taşıma kapasiteleri, çatlak oluşumunu minimize etmeleridir.
 • HAFİFBETONHAFİF BETONIsıl iletkenlik katsayısı normal betona göre yaklaşık 10 kat daha az (170 mW/mK) ve 28 günlük küp basınç dayanımı 25 ~ 30 kgf/cm² olan hafif beton, binalarda taşıyıcı...
 • VİBRABETONVİBRA BETONYeni nesil süper akışkanlaştırıcı katkılar sayesinde elde edilen çok düşük su/çimento oranından dolayı, bu tip betonların dayanımı ve maruz kaldıkları zararlı dış etk...
 • VİBRAŞAPVİBRA ŞAPHazır beton gibi, tesislerimizde üretilen, transmikserlerle şantiyelere sevkedilen, gerekirse istenilen yere beton pompası ile basılabilen, yapılarda tesviye amacıyla...
 • KURUŞAPKURU ŞAPBursa Beton tesislerinde geleneksel betonla aynı proses dahilinde üretilen hazır kuru şap, transmikserle taşınır.
 • HAZIR BETON
  Bursa Beton uzman kadrosu ile TS-EN 206 hazır beton standartlarında belirtilen tüm beton sınıflarını bilgisayar kontrollü otomatik santrallerde üretmektedir.
 • AGREGA ÜRÜNLERİ
  Beton bünyesinde farklı orijinlerde malzemeleri bulunduran, kullanım alanı oldukça geniş olan kompozit yapı malzemesidir.
 • BETON YOLLAR
  Silindirle Sıkıştırılmış Beton (SSB) birçok yol inşası için ekonomik ve hızlı bir çözümdür.
 • ÇETON ENDÜSTRİYEL
  Bu tip betonların ortak özellikleri yüksek yük taşıma kapasiteleri, çatlak oluşumunu minimize etmeleridir.
 • HAFİF BETON
  Isıl iletkenlik katsayısı normal betona göre yaklaşık 10 kat daha az (170 mW/mK) ve 28 günlük küp basınç dayanımı 25 ~ 30 kgf/cm² olan hafif beton, binalarda taşıyıcı özellik gerektirmeyen ve ilave yük getirmemesi istenen yerlerde dolgu amaçlı olarak kullanılır.
 • VİBRA BETON
  Yeni nesil süper akışkanlaştırıcı katkılar sayesinde elde edilen çok düşük su/çimento oranından dolayı, bu tip betonların dayanımı ve maruz kaldıkları zararlı dış etkilere karşı dayanıklılığı çok yüksek seviyelere çıkar, yapının servis ömrü uzar.
 • VİBRA ŞAP
  Hazır beton gibi, tesislerimizde üretilen, transmikserlerle şantiyelere sevkedilen, gerekirse istenilen yere beton pompası ile basılabilen, yapılarda tesviye amacıyla kullanılan teknolojik inşaat malzemesidir.
 • KURU ŞAP
  Bursa Beton tesislerinde geleneksel betonla aynı proses dahilinde üretilen hazır kuru şap, transmikserle taşınır.
TESİSLERİMİZ
Tümünü Görüntüle
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
“Yapı sektörünün tercih edilen markası olma” vizyonu ile çalışan ve “Güven duyulan yapıların temelinde olma” misyonuna sahip olan şirketimiz, Sürdürülebilir kentlerin temeli olan yapıların harcını oluşturduğunun farkında, tüm çalışanları ile birlikte Dünyamızın sürdürülebilirliği için gelecek nesillere karşı sorumlu olduğunun bilincindedir.

Amacımız, dünyamızın sınırlı olan doğal kaynaklarını faaliyetlerimiz esnasında en etkin şekilde kullanarak yeni nesillerin yaşam hakkını koruyup, sosyal, çevresel ve ekonomik alanlarda ülkemiz için katma değer yaratan sektöründe öncü şirket olmaktır.
Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz    Ekonomik Faaliyetlerimiz   
Çevresel Faaliyetlerimiz    Sosyal Faaliyetlerimiz   
KARİYER
Bursa Beton A.Ş. ailesine katılmak istiyorsanız, aşağıdaki linklere tıklayarak kariyer süreçlerimiz hakkında bilgi alabilir, iş fırsatlarını görüntüleyebilir yada şirketimize genel başvuruda bulunabilirsiniz.
    Sosyal Medya'da Bursa Beton
 • Geleneksel 7. Kavun Festivali
 • 30 Ağustos Zafer Bayramı
 • Depremden Korkma
 • 15 Temmuz
 • Kurban Bayramı