Hayatı onlar inşa ediyor

//Hayatı onlar inşa ediyor

Hayatı onlar inşa ediyor

 

Hayatı onlar inşa ediyor.

Şehirlerimizi onlar inşa ediyor. Evlerimizi, okullarımızı, yollarımızı, eğitimle ve sağlıkla ilgili bütün yapılarımızı onlar inşa ediyor. Sosyal alanlarımızı, alışveriş merkezlerimizi, tiyatrolarımızı, sinemalarımızı onlar inşa ediyor. Aslında bütün hayatımızı onlar inşa ediyor. Müteahhitler nasıl inşa ederse, hayatımız öyle oluyor. Hep birlikte çok daha güzel, sağlam ve verimli bir hayat inşa edebilmek amacıyla müteahhitlerimizle her fırsatta bir araya geliyoruz.

Bilgiyi paylaşmak, hepimizi çok daha güzel bir geleceğe taşır. Çözümler üzerine birlikte düşünmek, işimizi geliştirmemizin en sağlam anahtarıdır. İşte bu iki prensiple, Tavşanlı Müteahhitleri Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin üyeleri ile verimli bir seminer için bir araya geldik.

Bursa Beton Kalite Kontrol Müdürü İnşaat Yüksek Mühendisi Hilmi Aytaç, ‘Beton Dökümü Yerleştirilmesi ve Bakımı’, ‘Betonda Çatlak Kontrolü’, ‘Dozaj ve Metraj’ konularına değinerek katılımcılara bir sunum yaptı.

Sunumun tamamlanmasından sonra soru cevap kısmına geçildi ve müteahhitlerimizin hazır beton hakkında yönelttiği bütün sorular cevaplandı.

Dernek Başkanı Murat Tepecikoğlu ve dernek üyeleri, Bursa Beton’un bilgilendirme desteğinden dolayı teşekkürlerini dile getirerek iletişimimizin sürekliliğini temenni ettiklerini ve bunun herkes için büyük yararları olacağına inandıklarını söylediler.

2018-09-27T16:04:41+00:00