Loading...
insan kaynakları2018-09-28T15:03:53+00:00

insan kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

Bursa Beton A.Ş.’nin en değerli varlığı, çalışanlarıdır.Bu doğrultuda insan kaynakları faaliyetlerindeki amacımız, sürekli kaliteden, mükemmeliyetçilik ve güvenilirlikten taviz vermeden, hızlı, tutarlı ve saygılı bir şekilde, müşterilerin memnuniyeti için en iyi sonuçları almaya odaklanmış, çevresine saygılı ve kendini sürekli geliştiren, aynı zamanda ekip çalışmasına önem veren,takım arkadaşları oluşturmakla birlikte, iyi niyet, saygı ve eşitlik prensipleri çerçevesinde, iş ilişkilerinin düzenli bir şekilde yürütülmesine ve çalışan mutluluğunun arttırılmasına katkıda bulunmaktır.
Şirketin insan kaynakları politikası; başta adalet ve eşitlik prensibi olmak üzere, Şirket ve çalışanlarının karşılıklı iyi niyet, saygı ve sevgi bağlarını temel alan, karşılıklı hak ve ödevler prensibini kabul eder.Bu doğrultuda Şirket; insan odaklı bir yaklaşım ile çalışanlarının maddi ve manevi haklarını korur, ihtiyaç ve yönelimlerini belirleyerek karşılar, kişisel ve mesleki gelişimine önem verir, kariyer gelişimini destekler.

Eğitim Faaliyetlerimiz

Şirketimizde kaliteli insan kaynağının oluşturulması, kaliteli beton üretim bilincinin geliştirilmesi, sektörel ve teknolojik donanımların takip edilmesi ve müşteri memnuniyeti sürekliliğinin sağlanması çerçevesinde; Tüm personele yönelik olarak Kurslar, Kişisel ve Mesleki Gelişim Eğitimleri, İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri ile proaktif çalışmaları destekleyen konferans, seminer vb. organizasyonlar gerçekleştirilmektedir.
Ayrıca özenli bir işe alım sürecinden sonra Şirket bünyesine dahil edilen personele, organizasyon yapısının tanıtılması, kurum kültürüne işe ve çalışma ortamına uyumunun sağlanması amacıyla “Tanıtım ve İşe Hazırlık Eğitimleri” düzenlenmektedir. Şirket içi Eğitim programlarımız ve tarihleri sitemizin bizden haberler kısmında yayınlanmaktadır.

İş Başvurusu

Bursa Beton A.Ş. ailesine katılmak istiyorsanız, aşağıdaki linke tıklayarak iş fırsatlarını görüntüleyebilir yada şirketimize genel başvuruda bulunabilirsiniz,

İş başvurularınız için lütfen BURAYA tıklayınız.

Staj Başvurusu

“Şirketimizde sadece zorunlu olan staj başvuruları değerlendirmektedir.” Aşağıda ekte bulunan formu indirip, doldurarak şirketimize elden teslim ediniz.

Staj Başvuru formunu indirmeden önce lütfen BURADAN bilgilendirme yazısını okuyunuz.

Staj Başvuru formu için BURAYA tıklayınız.